Hoş geldiniz


Senin gülümse, bizim deneyim laboratuvar Augsburg şehir merkezinde her gün yaşadığımız bu felsefe. Bizim diş işçilik çok mükemmellik ve tutku ile uygulanır. Diş laboratuarında kaliteli diş yerine sevgi ve hassasiyet üzerinden Augsburg ile oluşturulur. Doğal güzel estetik bizim amentü var.

Bizim için en yüksek kalite standartları dayanıklılık ve güvenilirlik gibi önemli hasta ve diş hekimleri için birinci sınıf bir hizmet olarak. Bizim deneyim laboratuvarda bireysel diş canlı üretim hastalarda olabilir. Birçok modern malzemeler ve seramik kaplama, kombine teknikleri, kron - basıldığında köprüler teknikleri ve birçok implant sistemi üzerinde pazar yapmak mümkün bu protez mükemmel üretmek için hazırlanmış bu kurdu. Anti-Alerjik malzemeleri tabii bizim için kullanılır. Tesislerimiz ayarlamalar veya onarım yanı sıra bizim laboratuvar diş gölgede belirlemede bulunmaktadır.

 

Hastalar için:

Hastalar için bir bilgi merkezi olarak biz memnuniyetle kişisel bulgularını yanıt ve hekiminize danışarak en iyi estetik ve fonksiyonel özelliklerini eşleştirmek çeşitli tedarik seçenekleri tartışmak.

 

 

NOAH BACH - diş hekimliği ve danışmanlık için diş laboratuvar.

Biz ne seviyorum. Bu tutku her gün yaşıyoruz.